Novinky
Oplatí sa nás sledovať

na stránke Facebook a Instagram kde vám budeme pripravovať zaujímavé súťaže a akcie.  Tešíme sa na Vás, v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Buď opálený aj ty !!! 

viac
Úvod Dodanie tovaru Doprava a doručenie

Doprava a doručenie

Doručovanie objednávok

Balenie zásielok

Balíky sú obvykle odosielané do 1-2 pracovných dní po obdržaní objednávky a sú dodávané prostredníctvom kuriéra SPS (Slovak parcel service). Ak dávate prednosť doručeniu inej kurierskej službe (budú použité dodatočné náklady) tak nás prosím kontaktujte pred voľbou tejto metódy. Bez ohľadu na vybraný spôsob doručenia vám bude zaslaný odkaz na sledovanie pohybu zásielky.

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa nelíši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Pri objednávke nad 50€ Vám náklady hradí budopaleny.sk. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. Váš balík bude odoslaný na vlastnú zodpovednosť, budeme však dbať na to, aby boli pri balení krehké veci zabalené a ochránené pred rozbitím.

Boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené.