Prečo my

Úvod InfoPrečo my
 1. VÝHODNÁ CENA
  Internetový obchod budopaleny.sk prevádzkuje spoločnosť Viol s.r.o ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2015 a špecializuje sa na predaj kvalitnej kozmetiky , najmä ako exkluzívny partner pre územie Slovenskej republiky, takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny

  V našej ponuke nájdete značky: 

  Australian Gold

  Any Tan

  Art of Sun

  Brown Sugar

  Brown Tan

  Soleo

  TannyMaxx


   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Internetový obchod prevádzkuje skupina ľudí, ktorá je s jeho výrobkami v dennom kontakte. Náš tým tvoria skúsení odborníci, ktorí sú pripravení zodpovedať všetky Vaše otázky. Naša podpora optimalizácie výsledkov a efektivity u našich klientov nekončí len dodávkou vysoko kvalitných tovarov.

  Do ponuky vyberáme len kvalitný a overený tovar od výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Na rozdiel od lacného tovaru ponúkaného v hypermarketoch sa môžete spoľahnúť, že nami ponúkaný tovar má porovnateľne vyššiu kvalitu

  Všetky informácie o tovaroch sú pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie s prehľadným zobrazením jednotlivých parametrov, či prevedenia pre každý ponúkaný produkt.
   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Centrálny sklad nám umožňuje poskytovať nadštandardné a flexibilné služby pre zákazníkov s okamžitou expedíciou a dodávkou už do 24 hodín.  Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.
   
 5. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu vratiť do 3 dní 
   
 6. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Prevádzkovateľ internetového obchodu budopaleny.sk pôsobí v predmetnej oblasti už niekoľko rokov. Máme bohaté skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.


Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.


                              Buď opalený aj ty !!!!

Copyright 2017 - 2022 © budopaleny.sk