Novinky
Oplatí sa nás sledovať

na stránke Facebook a Instagram kde vám budeme pripravovať zaujímavé súťaže a akcie.  Tešíme sa na Vás, v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Buď opálený aj ty !!! 

viac
Úvod Info Prečo my

Prečo my

 1. VÝHODNÁ CENA
  Internetový obchod budopaleny.sk prevádzkuje spoločnosť Viol s.r.o ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2015 a špecializuje sa na predaj kvalitnej kozmetiky , najmä ako exkluzívny partner pre územie Slovenskej republiky, takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny

  V našej ponuke nájdete značky: 

  Australian Gold

  Any Tan

  Art of Sun

  Brown Sugar

  Brown Tan

  Soleo

  TannyMaxx


   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Internetový obchod prevádzkuje skupina ľudí, ktorá je s jeho výrobkami v dennom kontakte. Náš tým tvoria skúsení odborníci, ktorí sú pripravení zodpovedať všetky Vaše otázky. Naša podpora optimalizácie výsledkov a efektivity u našich klientov nekončí len dodávkou vysoko kvalitných tovarov.

  Do ponuky vyberáme len kvalitný a overený tovar od výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Na rozdiel od lacného tovaru ponúkaného v hypermarketoch sa môžete spoľahnúť, že nami ponúkaný tovar má porovnateľne vyššiu kvalitu

  Všetky informácie o tovaroch sú pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie s prehľadným zobrazením jednotlivých parametrov, či prevedenia pre každý ponúkaný produkt.
   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Centrálny sklad nám umožňuje poskytovať nadštandardné a flexibilné služby pre zákazníkov s okamžitou expedíciou a dodávkou už do 24 hodín.  Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.
   
 5. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu vratiť do 3 dní 
   
 6. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Prevádzkovateľ internetového obchodu budopaleny.sk pôsobí v predmetnej oblasti už niekoľko rokov. Máme bohaté skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.


Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.


                              Buď opalený aj ty !!!!